Kraunama...

Nextury Asia Technology Fund

2023-10

%

Norėdami pradėti investuoti, spauskite žemiau esantį mygtuką „Investuoti dabar“ ir būsite nukreipti į mūsų savitarną, kurioje per 5 min. galėsite įsigyti mūsų valdomų fondų vienetų. Jei prieš investuojant dar norite pasitarti, registruokitės individualiai konsultacijai ir mūsų specialistai kaip galima greičiau susisieks su Jumis.

Apie fondą

Portfelio diversifikacija pagal regioną

Nextury Asia Technology Fund

Investicinis fondas, kurio turtas investuojamas į Azijos technologijų sektoriaus bendrovių (įskaitant, bet neapsiribojant, su technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijos, vartojimo prekių ir pan. sektoriais susijusias bendroves) nuosavybės vertybinius popierius ir / ar depozitoriumo pakvitavimus. 

Fondo tikslas – atsižvelgiant į fondo rizikos lygį auginti fondo kapitalą ilguoju laikotarpiu.

Fondo investicijos pagrinde bus nukreiptos į Azijos technologijų sektoriaus bendroves įtrauktas į biržų sąrašus visame pasaulyje. Tuo tarpu daugiausiai bus investuojama į pagrindinėse pasaulio finansų rinkose, kaip pavyzdžiui JAV, Didžioji Britanija, Vokietija, Japonija, Honkongas ir pan., prekiaujamas Azijos technologijų bendrovių nuosavybės vertybinius popierius ir / ar depozitoriumo pakvitavimus.

Fondo turtas bus investuojamas į tokias Azijos technologijų sektoriaus bendroves, kurios tikėtina sugebės sėkmingai prisitaikyti prie globalinėse rinkose vykstančių struktūrinių technologinių pokyčių ir ženkliai pasigerins pajamų bei pelno perspektyvas.

Lyginamasis indeksas

Nuo 2021 m. spalio 11 d. – MSCI AC Asia Index Net (USD).

Šį nuosavybės vertybinių popierių indeksą sudaro maždaug 1500 didelės ir vidutinės kapitalizacijos bendrovių akcijų iš išsivysčiusių ir besivystančių Azijos šalių. Didžiausią svorį indekse sudaro informacinių technologijų, vartojimo prekių, finansų ir komunikacijos sektoriaus bendrovių akcijos.

Suvestinės

Parsisiųsti CSV

Istoriniai fondo grynųjų aktyvų bei vienetų verčių duomenys

Mėnesinių rezultatų suvestinė

Periodiškai generuojama mėnesių rezultatų suvestinė

Statistiniai duomenys

Kainodara

Ataskaitos