Kraunama...

Nextury Technology Fund

2023-10

%

Norėdami pradėti investuoti, spauskite žemiau esantį mygtuką „Investuoti dabar“ ir būsite nukreipti į mūsų savitarną, kurioje per 5 min. galėsite įsigyti mūsų valdomų fondų vienetų. Jei prieš investuojant dar norite pasitarti, registruokitės individualiai konsultacijai ir mūsų specialistai kaip galima greičiau susisieks su Jumis.

Apie fondą

Portfelio diversifikacija pagal regioną

Nextury Technology Fund

Investicinis fondas, kurio turtas investuojamas į technologijų sektoriaus bendroves įtrauktas į vertybinių popierių biržos sąrašus visame pasaulyje.

Fondo tikslas – atsižvelgiant į fondo rizikos lygį auginti fondo kapitalą ilguoju laikotarpiu. 

Fondo investicijos pagrinde bus nukreiptos į pagrindinėse pasaulio  finansų rinkose, kaip pavyzdžiui JAV, Japonijos, Vokietijos ir pan., prekiaujamas technologijų įmonių akcijas. Atsižvelgiant į tai, kad pasauliniame technologijų sektoriuje dominuoja JAV bendrovės, daugiausiai bus investuojama į JAV bendrovių akcijas. 

Fondo turtas bus investuojamas į tas technologijų sektoriaus bendroves, kurios, atsižvelgiant į fondo valdytojų įžvalgas, tikėtina sugebės sėkmingai prisitaikyti prie globalinėse rinkose vykstančių struktūrinių technologinių pokyčių ir, dėka susiformavusių naujų galimybių realizacijos potencialo, ženkliai pasigerins pajamų bei pelno projekcijas.  

Pagal fondo strategijos parametrus, fondo turtas yra investuojamas į nuosavybės vertybinius popierius ir su nuosavybės vertybiniais popieriais susijusias finansines priemones. Susiklosčius nepalankiai finansų rinkų situacijai fondas gali investuoti ir į kitus perleidžiamuosius vertybinius popierius (pavyzdžiui obligacijas ir kitų formų ne nuosavybės vertybinius popierius).

Lyginamasis indeksas

Nuo 2018 m. gegužės 22 d. – 100% NASDAQ 100 Index (EUR)

NASDAQ 100 Index – tai nuosavybės vertybinių popierių indeksas, kurį sudaro 100 didžiausią kapitalizaciją turinčių nefinansinių bendrovių, įtrauktų į NASDAQ biržos prekybos sąrašus. Šis indeksas atspindi pagrindinių pramonės grupių įmones, įskaitant kompiuterinę techniką, programinę įrangą, telekomunikacijas, biotechnologijas, mažmeninę ir didmeninę prekybą ir pan. Originali lyginamojo indekso valiuta JAV doleris, reikšmė imama eurais. Indekso Bloomberg trumpinys (angl. ticker) – NDX.

Suvestinės

Parsisiųsti CSV

Istoriniai fondo grynųjų aktyvų bei vienetų verčių duomenys

Mėnesinių rezultatų suvestinė

Periodiškai generuojama mėnesių rezultatų suvestinė

Statistiniai duomenys

Kainodara