Kraunama...

Atsakomybės apribojimas

UAB Synergy Finance („Bendrovė“) yra licencijuota valdymo įmonė prižiūrima Lietuvos banko. Bendrovė neatsako ir neprisiima įsipareigojimų dėl kitų asmenų investicinių rezultatų. Bendrovė ir jos darbuotojai gali turėti trumpąsias arba ilgąsias internetinėje svetainėje minimų finansinių priemonių pozicijas.

Bendrovės internetinėje svetainėje minimi straipsniai, strategijos, rodikliai ar kita medžiaga (toliau visa tai apibrėžiama kaip „Informacija“) yra pateikiama tik švietimo bei mokymo tikslais ir neturėtų būti vertinama kaip kvietimas ar pasiūlymas pirkti ar parduoti konkrečias finansines priemones, taip pat negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindu ar dalimi.

Bendrovė taip pat negarantuoja, kad jos internetinėje svetainėje apžvelgiamos bei lyginamos investavimo strategijos ar pateikiami rodikliai bus pelningi, ar, kad jie padės išvengti nuostolių. Pateikiami praeities rezultatai negarantuoja pelno ateityje. Nepatariama priiminėti investavimo sprendimų remiantis tik šioje svetainėje pateikta informacija. Visais atvejais yra būtina asmeniškai atlikti išsamų tyrimą arba pasikonsultuoti su licencijuotu asmeniniu investicijų konsultantu, siekiant nustatyti Jums tinkamiausią investavimo kryptį.

Bendrovės internetinėje svetainėje pateikiama informacija yra bendro pobūdžio. Ji yra nuolat atnaujinama, tačiau Bendrovė negali garantuoti, kad Jūsų apsilankymo svetainėje metu joje pateikta informacija nebus pasikeitusi. Atsižvelgiant į tai, Bendrovė neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos išsamumą, tikslumą ir jos savalaikį atnaujinimą bei pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ir papildyti jos turinį.