Apie Mus

Synergy Finance – tai 2008 metais Lietuvos Respublikoje įregistruota bendrovė, kuriai Lietuvos bankas yra išdavęs investicijų valdymo įmonės licenciją (licencijos numeris VĮK-020). Ši licencija bendrovei suteikia teisę valdyti įvairaus tipo kolektyvinio investavimo subjektus, valdyti kitų asmenų finansinių priemonių portfelius bei konsultuoti investavimo į finansines priemones klausimais.

Mūsų komanda – tai tyrimais bei statistiniu modeliavimu pagrįsto likvidaus investavimo ekspertai ir lyderiai Lietuvoje. Esame bene vienintelė ne bankinė investicijų valdymo įmonė Baltijos šalyse, savo investuotojams galinti pasiūlyti absoliučiai visas pagrindines turto klases apimantį investavimą.

Kurdami naujus fondus gebame atsižvelgti ne tik į esamus rinkos dalyvių poreikius, bet ir atsakyti į esminį klausimą, kokią pridėtinę vertę ateinančių 5-10 metų laikotarpyje juo sukursime tiek jau patyrusiems rinkos profesionalams, tiek ir pradedantiems investuoti rinkos naujokams.

Esame aktyvūs Lietuvos investuotojų švietimo projektų iniciatoriai ir dalyviai. Per daugiau nei 10 metų apimantį veiklos laikotarpį suorganizavome jau daugiau nei 100 paskaitų ir seminarų. Mūsų ekspertams įvairiomis investavimo temomis yra tekę daryti pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, taip pat Lietuvos bankoTEDxNASDAQ OMX, “Vilnius Invest”, Verslo žinių, Investuotojų asociacijos bei kitų institucijų organizuojamuose renginiuose.

UAB „Synergy Finance” turima licencija leidžia:

  1. Valdyti kolektyvinio investavimo subjektus, įsteigtus pagal Lietuvos Respublikos informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą;
  2. valdyti kolektyvinio investavimo į perleidžiamuosius vertybinius popierius subjektus;
  3. konsultuoti investavimo į finansines priemones klausimais;
  4. valdyti kitų asmenų finansinių priemonių portfelius;
  5. valdyti kolektyvinio investavimo subjektus, investuojančius į kitus kolektyvinio investavimo subjektus.
Daugiau

Ką daro Synergy Finance

1
Investiciniai fondai

Valdome daugiau nei 10 įvairių tipų ir turto klasių fondų bei investicinių bendrovių, kurių bendras turtas siekia virš 100 mln. EUR.

2
Portfelių priežiūra

Atsižvelgiant į kliento investavimo tikslus bei rizikos toleranciją, formuojame ir valdome įvairių apimčių (100 tūkst. – 10+ mln. EUR) investicinius portfelius

3
Konsultacijos ir mokymai

Konsultuojame įvairiais investavimo klausimais bei rengiame individualius mokymus

Synergy Finance valdomas turtas 100+ mln. Eur

Vertybinius popierius saugo ir prižiūri veiklą

Valdymo įmonę ir fondus audituoja

Ir kitos įmonės

Esminiai įmonės etapai

2021

valdomų fondų ir investicinių bendrovių turtas viršija 100 mln. EUR

2019

administruojama daugiau nei 10 fondų ir investicinių bendrovių

2014

įsteigta pirmoji Lietuvoje pagal IISKISį veikianti investicinė bendrovė

2012

įsteigtas pirmas investicinis fondas

2012

suteikta investicijų valdymo įmonės licencija

2011

suteikta finansų patarėjo įmonės licencija

2008

įsteigta UAB „Synergy Finance“

Daugiau