Kraunama...

Mūsų komanda

Esame moderni ir ambicinga lietuviško kapitalo investicijų valdymo įmonė, valdanti ir administruojanti daugiau nei 10 įvairių tipų investicinių bendrovių bei fondų, kurių bendras turtas siekia daugiau nei 100 mln. EUR.

Investicinių fondų valdymo ir administravimo srityje esame vieni lyderių Lietuvoje. Siekdami išlaikyti aukštas rinkos pozicijas, esame atviri, žingeidūs ir imlūs naujovėms. Savo kasdieninėje veikloje griežtai laikomės etikos ir įstatymo normų, taip kurdami pasitikėjimu grįstus santykius su klientais. Aukšti standartai, sukaupta patirtis ir žinios leidžia greitai bei efektyviai prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių rinkos situacijų – tuo ir išsiskiria Synergy Finance komanda.

Įmonės Valdyba

Svarbiausius valdymo ir investicijų sprendimus Synergy Finance priima kolektyvinis valdymo vienetas, valdyba, kuri sudaryta iš ilgametę patirtį sukaupusių investavimo ir vadybos specialistų. Synergy Finance valdybą sudaro įmonės vadovas Arūnas Čiulada, fondų valdytojas dr. Lukas Macijauskas ir investicijų valdymo skyriaus vadovas Artūras Milevskis.

Arūnas Čiulada

Direktorius

Arūnas Čiulada

Dr. Lukas Macijauskas

Fondų valdytojas

Dr. Lukas Macijauskas

Artūras Milevskis

Investicijų valdymo skyriaus vadovas

Artūras Milevskis

Nori Prisijungti?

Jeigu manai, jog galėtum mūsų įmonėje sugeneruoti reikšmingos pridėtinės vertės ir norėtum prisijungti prie mūsų kolektyvo, lauksime motyvacinio laiško bei CV adresu info@synergy-finance.com

Domiesi investavimu?

Nori dirbti kartu?