Kraunama...

Individualios konsultacijos ir mokymai

Remdamiesi laiko patikrinta investavimo tematikos literatūra, moksliniais tyrimais bei savo profesionalios veiklos praktika, klientus konsultuojame įvairiais investavimo klausimais. Padedame ne tik pradedantiems investuotojams susidaryti realistinį vaizdą apie investavimo pasaulį, bet taip pat konsultuojame ir jau pažengusius rinkos dalyvius, norinčius pagilinti technines žinias itin specifinėse temose.

Synergy Finance komanda per daugiau nei 10 metų apimantį veiklos laikotarpį yra suorganizavusi daugiau nei 100 seminarų. Mūsų lektoriams įvairiomis investavimo temomis yra tekę skaityti pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, taip pat Lietuvos bankoTEDxNASDAQ OMX, “Vilnius Invest”, Verslo žinių, Investuotojų asociacijos bei kitų institucijų organizuojamuose renginiuose.

Esant poreikiui individualiai konsultuojame įmones ir fizinius asmenis portfelio sudarymo bei valdymo klausimais. Kadangi gerai pažįstame Lietuvos investicijų valdymo rinką, galime padėti lengviau susigaudyti investicinių produktų pasirinkimo ir vertinimo problematikoje.

Mūsų mokymų ciklą „Profesionalaus investuotojo akademija“ (kuris susideda iš 10 paskaitų) jau yra išklausę daugiau nei 100 investuotojų.