Kraunama...

Profesionalus portfelio valdymas

Atsižvelgiant į individualius kliento investavimo tikslus, rizikos toleranciją, finansinę situaciją, investavimo horizontą ir kitus kriterijus, klientui yra sudaromas investicinis planas bei pasiūloma priimtiniausia investavimo strategija.

Remdamiesi savo praktika, moksliniais tyrimais bei statistiniu modeliavimu su istoriniais pagrindinių turto klasių duomenimis, investicinį portfelį pasiūlysime formuoti bent iš 3 (trijų) pagrindinių sudėtinių dalių.

Portfelio kryptis (turto klasės)

20% (gali mažėti iki 0%)

Saugaus pajamingumo pozicija

Obligacijos

40% (gali mažėti iki 20%)

Moksliniais tyrimais paremta taktinė alokacija

Akcijos, obligacijos, NT, auksas, žaliavos ir kt.

40% (gali didėti iki 80%)

Agresyvaus augimo pozicija

Akcijos

Saugus pajamingumas

Moksliniais tyrimais paremta taktinė alokacija

Agresyvaus augimo pozicija


Pasitelkiant skirtingas turto klases bei investavimo koncepcijas ilguoju laikotarpiu galima pasiekti geresnį bendro portfelio pelningumo ir rizikos santykį. Remiantis tyrimais ir gerąja praktika, portfelį patartina sudaryti iš kuo mažesnės (idealiu atveju neigiamos) koreliacijos pozicijų, t. y. tokių turto klasių ar finansinių instrumentų, kurių verčių kitimo tendencijos skirtingose rinkos ar ekonomikos ciklo stadijose reikšmingai skiriasi.

 AkcijosObligacijosTaktinė alokacija
Akcijos1,000,370,20
Obligacijos0,371,000,17
Taktinė alokacija0,200,171,00
Tarpusavio koreliacijos (2000-2010)

Kaip galima matyti iš aukščiau pateiktos lentelės, koreliacijos koeficientai, tarp Synergy Finance praktikoje taikomo obligacijų krepšelio, taktinės turto alokacijos koncepcijos bei akcijų portfelio, yra artimi nuliui. Tai mums suteikia reikšmingą statistinį pagrindą teigti, jog portfelį formuojant iš šių skirtingų investicinių krypčių, ilguoju laikotarpiu galima pasiekti stiprų diversifikacijos efektą.

Jeigu susidomėjote šia paslauga, kreipkitės šioje svetainėje nurodytais kontaktais ir mes mielai pristatysime savo portfelio valdymo koncepciją gerokai išsamiau.

Registruotis konsultacijai