Kraunama...
Duomenų data
2023-11-28
Grynųjų aktyvų vertė
15,987,360.32
Vieneto vertė A klasė
26.2694 EUR
Vieneto vertė B klasė
26.1036 EUR

Norėdami pradėti investuoti, spauskite žemiau esantį mygtuką „Investuoti dabar“ ir būsite nukreipti į mūsų savitarną, kurioje per 5 min. galėsite įsigyti mūsų valdomų fondų vienetų. Jei prieš investuojant dar norite pasitarti, registruokitės individualiai konsultacijai ir mūsų specialistai kaip galima greičiau susisieks su Jumis.

Apie fondą

Portfelio diversifikacija pagal turto klases

Synergy Global Momentum Fund

Investicinis fondas, kurio turtas gali būti investuojamas į finansines priemones, atspindinčias skirtingas turto klases (akcijos, obligacijos, nekilnojamas turtas, žaliavos, auksas ir pan.).

Fondo tikslas – generuoti investicijų grąžą, kuri ilgalaikėje perspektyvoje viršytų rizikingų turto klasių pelningumą, tačiau tą pasiektų su panašiais svyravimais ir mažesniu maksimaliu kritimu nuo piko. Šiam rezultatui pasiekti formuojant fondo investicijų portfelį yra naudojami biržoje prekiaujami indeksiniai investiciniai fondai (angl. exchange traded funds, ETF).

Fondo investavimo strategijoje yra naudojamas valdymo įmonės sukurtas ir periodiškai atsinaujinantis inertiškumo (angl. momentum) modelis, kuris buvo testuojamas su daugiau nei 30 metų pagrindinių turto klasių istoriniais duomenimis. Fondo portfelio koregavimai paprastai atliekami kartą per mėnesį, priklausomai nuo fonde naudojamos strategijos parodymų.

Ši taktinės turto alokacijos koncepcija buvo aprašyta bei pristatyta Lietuvos bei tarptautinėse konferencijose, o jos pagrindu 2015 metais Synergy Finance fondų valdytojo dr. Luko Macijausko apginta daktaro disertacija buvo pripažinta geriausia Lietuvoje (Ekonomika) ir įteiktas LR prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimas.

Fondo vieneto kaina iki 2015-05-11 rasite čia.

Turto klasės tarp kurių portfelį sistemiškai pozicionuoja fonde naudojamas momentum modelis

Pasaulio akcijos Pasaulio akcijos

Nekilnojamasis turtas Nekilnojamasis turtas

JAV obligacijos JAV obligacijos

Žaliavos Žaliavos

Auksas Auksas

Suvestinės

Parsisiųsti CSV

Istoriniai fondo grynųjų aktyvų bei vienetų verčių duomenys

Mėnesinių rezultatų suvestinė

Periodiškai generuojama mėnesių rezultatų suvestinė

Statistiniai duomenys

Kainodara