Kraunama...
Visos naujienos, Įmonės naujienos

„Nextury Technology Fund“ pasiekė rekordinį rezultatą: 2023 pirmojo pusmečio grąža – net 65,52 proc.

Investicijų valdymo bendrovės “Synergy Finance” valdomas Nextury Technology Fund, investuojantis į technologijų kompanijų akcijas, pradžiugino investuotojus savo puikiais rezultatais per pirmąjį 2023 m. pusmetį. Fondas pasiekė stulbinamą 65,52 proc. grąžos rodiklį po visų fondo mokesčių ir tvirtai įsitvirtino kaip dominuojantis fondas Lietuvos rinkoje. Nuo fondo įkūrimo 2018 metais, investuotojai jau yra pasiekę 124,15 proc. grąžą po fondo valdymo ir sėkmės mokesčių. Nesenai savo 5 metų gimtadienį paminėjęs Nextury Technology Fund savo investuotojams per šį laikotarpį uždirbo +104,37 proc. grąžą.

Pasiekti rezultatų padeda technologijų banga

Fondo sėkmę investicinio komiteto pirmininkas Ilja Laurs aiškina ganėtinai paprastai: „Visų pirmą, tai sieju su prasidedančia dirbtinio intelekto banga, žadančia tiek visiškai pakeisti mūsų gyvenimus, tiek užtikrinti itin aukštą investicinę grąžą technologinėse srityse. Nextury Technology Fund itin aktyviai investuoja į kompanijas, lyderiaujančias dirbtinio intelekto srityje. Taip pat labai smagu, kad per pirmuosius 5 fondo veiklos metus sugebėjome daugiau nei padvigubinti investuotojų pinigus ir taip pasiekti daugiau nei planavome.”

Dauguma finansų analitikų išskiria technologinį sektorių, kaip vieną iš didžiausią potencialą turinčių sektorių šiuo metu, būtent dėl dirbtinio intelekto žadamo pagreičio ir taip pat – gerėjančio ekonominio klimato, susijusio su centrinių bankų palūkanų normų mažinimu tiek JAV, tiek Europoje.

Tokio ekonominio skatinimo instrumento naudojimas paprastai veda prie ekonomikos paspartėjimo ir rinkų augimo, tad tikimasi, kad technologijų sektorius į priekį sparčiai žengs ir toliau.

Nuo pat fondo starto, investavome tik į tas technologines mega korporacijas, kurių verslo modelis paremtas sunkiai konkurencinės aplinkos paveikių ekosistemų vystymu. Kaip parodė mūsų pasiektas rezultatas, strategija išskirtinai ir labai koncentruotai investuoti tik į absoliutų rinkos dominavimą demonstruojančius technologinius gigantus – visiškai pasiteisino.

Kitos naujienos